KONST / Litografier / Grafiskt blad 15792012
nr 1579 2012
Caroline af Ugglas
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, "Jaktlycka". Signerad, numrerad 126/250. Gicléetryck, bildmått: 71x55 cm, yttermått inklusive ram: 88x70 cm
Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:10:03
17/11 13:42:07
20 nov
Caroline af Ugglas
Läs mer om Caroline af Ugglas